CENÍK

Vstupní konzultace a vyšetření (700 Kč)

Vyšetření chodidel ve statické i dynamické zátěži, analýza chůze, návrh individuálních režimových opatření, doporučení vhodného řešení problému aj.

Kontrolní konzultace a vyšetření (500 Kč)

Během kontrolního vyšetření probíhá srovnání vašeho aktuálního stavu se stavem od poslední návštěvy (maximálně 3 měsíce zpětně). Pokud jsme zhotovili stélky, tak probíhá jejich zkontrolování, korekce dle aktuálního stavu apod.

Zhotovení individuálních stélek (od 1500 Kč)

Cena stélek je individuální a závisí na konkrétním typu a provedených úpravách. Cena se pohybuje v rozmezí 1500 – 2500 Kč. Pracuji se stélkami značky Formthotics, které lze variabilně upravovat a korigovat dle individuálních potřeb klienta. Komplexní vyšetření chodidel je v ceně stélek.

Úprava individuálních stélek (od 100 Kč)

Cena je variabilní a vždy se odvíjí od konkrétního typu a způsobu úpravy.

Kineziotaping   3 Kč/1cm pásky

Služby ani pomůcky nelze hradit ze zdravotního pojištění.

Provedená služba či vyrobená ortopedická pomůcka se hradí vždy v hotovosti na konci návštěvy.

Konzultace trvá zpravidla 45 - 60 minut.

Dostavte se na konzultaci prosím vždy s předstihem, abych měl na vyšetření dostatek prostoru a mohl jsem se v poklidu a podrobně věnovat vašim potřebám.

Na konzultaci či vyšetření je s sebou dobré vzít:

  • Vaši oblíbenou obuv, do které bychom v případě potřeby vyráběli ortopedické stélky. Platí pro dospělé, děti i sportovce.
  • Pokud máte zdravotní potíže, které již s nějakým odborníkem řešíte (lékař, fyzioterapeut), tak s sebou prosím nezapomeňte vzít příslušné lékařské zprávy, výstupy apod. Zprávy z předchozích vyšetření mi velmi pomohou plynule navázat na vaši léčbu či terapii.